Od 26 lat na rynku automatów vendingowych

Jesteśmy  wiodącym i jednym z największych operatorów automatów sprzedających zabawki (vending machines) w naszym kraju. Działamy nieprzerwanie od 25 lat – od samego początku usług vendingowych w Polsce. Dysponujemy wieloma lokalizacjami w całym kraju m.in. w centrach         i galeriach handlowych, salach zabaw dla dzieci, basenach, sklepach, sezonowych punktach gastronomicznych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży automatów sprzedających zabawki w kapsułkach,   a nasze zestawy sprzedające są bardzo atrakcyjne i przyciągające uwagę.

Oferujemy Państwu szeroką gamę automatów wolnostojących, do zawieszania, jak i montowanych na specjalnych stojakach  tzw. „wyspy vendingowe”, przeznaczonych do sprzedaży produktów zarówno konsumpcyjnych (gumy, cukierki, orzeszki) jak i zabawek, brelków, tatuaży  i przedmiotów kolekcjonerskich.

Nowoczesny design i estetyczny wygląd naszych urządzeń dodatkowo uatrakcyjni punkty rekreacyjne i sprzedaży.

Asortyment zabawek, którym dysponujemy jest bardzo interesujący i cieszący się niesłabnącym powodzeniem u dzieci i młodzieży. Śledzimy na bieżąco najnowsze trendy w licencjonowanych zabawkach i akcesoriach dla dzieci i młodych dorosłych. Dbamy o atrakcyjność zabawek  i akcesoriów  – każdego roku wprowadzamy do kilkunastu nowości.

Nasza oferta jest stale unowocześniana i poszerzana o kolejne rozwiązania ułatwiające  klientom dokonywanie zakupów w naszych urządzeniach vendingowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych kontrahentów i klientów oferujemy również możliwość przystosowania automatów do sprzedaży środków ochrony (rękawiczki, maseczki, ochraniacze szpitalne na buty)    a także jednorazowe szczoteczki do zębów w hotelach.

Zespół wykwalifikowanych pracowników codziennie dba o bieżący serwis oraz rozwija sieć automatów vendingowych w całej Polsce. Nasi pracownicy charakteryzują się wysoką kulturą osobistą, a swoją pracę wykonują z pasją.

icon
Nasz zespół

Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu naszych specjalistów.

icon
Know-how

Nie popełniaj naszych błędów. Współpracując z nami poczujesz się bezpiecznie.

icon
Jesteśmy nastawieni na innowacje

Nieustannie się rozwijamy i pracujemy nad unowocześnieniem naszych produktów.

icon
Zostań Partnerem

Zostań naszym Partnerem Biznesowym i zdobywaj rynek